این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

اعلام نتایج داوری مقالات
باسلام و تبریک اعیاد دهه ولایت و گرامیداشت هفته دولت
ضمن تشکر از همه پژوهشگران گرامی بابت مشارکت در دومین سمپوزیوم ملی میوه های ریز، به اطلاع می رساند .....

 باسلام و تبریک اعیاد دهه ولایت و گرامیداشت هفته دولت

ضمن تشکر از همه پژوهشگران گرامی بابت مشارکت در دومین سمپوزیوم ملی میوه های ریز، به استحضار میرساند با یاری خداوند متعال و همکاری ارزشمند اساتید و پژوهشگران برجسته کشور روند داوری مقالات دومین سمپوزیوم ملی میوه های ریز با دقت فراوان امتیاز دهی و به اتمام رسیده و نتایج داوری ها نیز در منوی اطلاع رسانی بارگذاری شده است. در این بین پذیرش برخی مقالات بصورت شفاهی، برخی بصورت پوستر بوده و برخی نیز مورد پذیرش قرار نگرفتند، که انشاءالله با تحقیقات و ویرایش های تکمیلی تر در همایش های مرتبط با موضوع مقاله قابل ارائه خواهند بود، نکته قابل ذکر اینکه تعدادی از مقالات که بصورت پوستر پذیرفته شده اند و از امتیاز بالاتری نسبت به سایر مقالات بخش پوستر برخوردارند در نوبت رزرو برای سخنرانی قرار گرفتند تا در صورت هرگونه مشکل در ارائه مقالات اصلی، جایگزین گردند، و بدیهی است در صورت نیاز اطلاع رسانی خواهد شد.

 لذا بدینوسیله اعلام می گردد که مطابق برنامه از پیش اعلام شده، نتیجه داوری مقالات به تفکیک موضوع در سایت دومین سمپوزیوم ملی میوه های ریز بارگذاری شده است، یعنی در منوی اصلی اطلاع رسانی و زیرمنوی فایل ها در جدول مخصوص، فایل های داوری شده قابل دانلود می باشند.

 لینک صفحه:     http://smallfruits.sanru.ac.ir/fa/files.php

 

*** پس از واریز وجه ثبت نام و تأیید توسط دبیرخانه، ارسال گواهی نهایی نیز انجام خواهد شد. مهلت ویرایش ترتیب اسامی نویسندگان و همچنین واریز وجه ثبت نام تا پایان هفته جاری در مورخ (9شهریور 1397) می باشد.

لینک صفحه جدول تعرفه ثبت نام:
     http://smallfruits.sanru.ac.ir/fa/page.php?rid=34back2018-08-27Voting is0 time