این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
Home > پرسش های متداول
.: پرسش های متداول

پرسش‌های متداول

 در این بخش تلاش شده تا به مهم‌ترین و متداول‌ترین پرسش‌های شما پاسخ داده شود. پرسش‌های خود را با ما در میان بگذارید.

سئوال: چگونه می‌توانم در کنفرانس شرکت کنم؟

پاسخ: برای شرکت در کنفرانس می‌بایست با مراجعه به صفحه ثبت‌نام،‌ فرم ثبت‌نام را تکمیل نماید.

 

 سئوال: آیا امکان پرداخت آنلاین هزینه ثبت‌نام وجود دارد؟

پاسخ: بله، برای پرداخت هزینه های شرکت در کنفرانس ابتدا بایستی خدماتی که می خواهید دریافت نمائید را مشخص کنید. برای این منظور پژوهشگران می بایست خدمت مورد نظر را در سامانه کاربران قسمت «خدمات» انتخاب نموده و سپس اقدام به پرداخت وجه به دو طریق زیر نمایند:


- با پرداخت اینترنتی از طریق درگاه الکترونیکی سامانه کاربران


از طریق  واریز به شماره حساب  ۹۶۸۰۸۳۲۸۷  بنام درآمد های پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی ساری در بانک تجارت شعبه خزر (ساری) و ثبت فیش اسکن شده در قسمت «ارسال فیش» در سامانه کاربران

 

سئوال: آیا امکان بهره‌مندی از تخفیف در هزینه ثبت‌نام کنفرانس ممکن است؟

پاسخ: بلی. دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها با ارائه مدرک عضویت در انجمن علوم باغبانی می‌توانند از تخفیف‌های جدول تعرفه ثبت نام بهره‌مند شوند. 

 

سئوال: هزینه کنفرانس، شامل چه خدماتی می‌شود؟

پاسخ: هزینه پرداخت شده توسط شما، شامل 2 روز شرکت در کنفرانس و استفاده از تمامی برنامه‌های کنفرانس است. در مواردی که شرکت در برنامه‌ای خاص در کنفرانس نیازمند هزینه جداگانه باشد، در منوی ثبت‌نام درج شده است.

 

سئوال: آیا مقالات مروری نیز مورد پذیرش واقع می‌شوند؟

 پاسخ: بلی. مقالات علمی- مروری که درباره موضوعات جدید باشند و مطالب جدیدی در آن‌ها آورده شود مورد پذیرش قرار می‌گیرند؛ اما اولویت ارائه شفاهی با مقالات پژوهشی می‌باشد.

 

سئوال: آیا امکان ارسال بیش از یک مقاله برای هر شخص وجود دارد؟

پاسخ: بلی. محدودیتی در تعداد مقالات ارسالی از یک نویسنده وجود ندارد. چرا که اعتبار و کیفیت علمی مقالات توسط کمیته عملی و داوری کنفرانس مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت.

 

سئوال: آیا به ازای داوری و چاپ مقاله دوم بایستی هزینه پرداخت شود؟

پاسخ: خیر. اما به ازای داوری و چاپ مقاله سوم و بیشتر (به شرط پذیرش)، باید برای هر مقاله 50 هزار تومان پرداخت گردد.

 

سئوال: آیا جهت ارسال بیش از یک مقاله می‌بایست مجدداً در سامانه کاربران سایت ثبت‌نام نماییم؟

پاسخ: خیر. جهت ارسال بیش از یک مقاله نیاز به ثبت‌نام مجدد در سامانه کاربران کنفرانس نیست و شما می‌توانید با یکبار ثبت‌نام در سایت، مقالات خود را به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایید.

 

سئوال: مقالات من رد شده است و یا مقاله‌ای جهت ارائه ندارم، آیا می‌توانم در کنفرانس شرکت کنم؟

پاسخ: بلی. شما می‌توانید به‌صورت کاربر آزاد (صرفاً حضور در کنفرانس و عدم ارائه مقاله) ثبت‌نام نموده و با پرداخت هزینه‌های ثبت‌نام، از کارگاه‌های آموزشی و سایر برنامه‌های پیش‌بینی شده در کنفرانس بهره‌مند گردید.

 

سئوال: در صورت شرکت در کنفرانس یا پذیرش مقاله، نحوه پرداخت هزینه‌های ثبت‌نام چگونه است؟

پاسخ: برای پرداخت هزینه‌های شرکت در کنفرانس پژوهشگران می‌بایست هزینه ثبت‌نام را براساس جدول تعرفه ثبت‌نام از دو طریق ذیل اقدام شود:

- با پرداخت اینترنتی از طریق درگاه الکترونیکی سامانه کاربران


از طریق  واریز به شماره حساب  ۹۶۸۰۸۳۲۸۷  بنام درآمد های پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی ساری در بانک تجارت شعبه خزر (ساری) و ثبت فیش اسکن شده در قسمت «ارسال فیش» در سامانه کاربران

 

سئوال: به اعضای هر مقاله چند گواهی صادر می‌گردد؟

پاسخ: به ازای هر مقاله یک گواهی صادر می‌گردد.

 

سئوال: آیا امکان ارائه پیشنهاد برگزاری کارگاه آموزشی وجود دارد؟

پاسخ: بلی. در این خصوص با دبیرخانه کنفرانس تماس بگیرید تا فرم مورد نظر برای شما ارسال شود و پیشنهاد شما در کمیته‌های تخصصی مربوطه بررسی گردد.

 

آیا امکان شرکت در همایش بدون داشتن مقاله وجود دارد؟

شرکت در همایش بدون مقاله، برای عموم پژوهشگران و علاقه مندان، آزاد است.

 

مزایای شرکت در این همایش چیست؟

پژوهشگران و شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با اساتید برجسته در حوزه‌های تخصصی تعریف شده، با تازه‌ترین پژوهش‌های صورت گرفته در این حیطه‌ها آشنا گردیده و در قالب نشست‌های تخصصی به بحث و تبادل نظر با سایر پژوهشگران خواهند پرداخت. علاوه‌ بر این، مقالات پذیرش شده در این همایش در پایگاه‌ استنادی و نمایه‌ای معتبر علوم جهان اسلام ((ISC  به صورت رایگان قرار خواهند گرفت. ضمن اینکه از مواهب طبیعی منطقه زیبای شمال می توان استفاده نمود.

شرایط حضور همراهان و یا نویسندگان همکار در همایش به چه صورت خواهد بود؟
هزینه‌ی واریزی هر مقاله، امکان پذیرش تنها یک نفر از نویسندگان مقاله را فراهم می‌کند. لذا نویسندگان همکاری که قصد شرکت در همایش را دارند، می‌توانند با واریز هزینه شرکت کننده آزاد ( 100000تومان) در همایش شرکت کنند.

 

آیا برای دریافت گواهی نویسندگان دوم و سوم باید هزینه‌ی جداگانه‌ای پرداخت شود؟
خیر. در این همایش اصل گواهی پذیرش و ارائه مقاله فقط برای نویسنده مسئول که همان ثبت نام کننده مقاله می باشد صادر خوهد شد. تنها در صورت تمایل سایر نویسندگان به شرکت حضوری در همایش هزینه‌ی شرکت کننده آزاد بایستی واریز شود.

 

سئوال: آیا هزینه شرکت در کنفرانس، شامل اقامت هم می‌شود؟یا شرایط اسکان شرکت‌کنندگان همایش به چه صورت خواهد بود؟

 پاسخ: خیر، اقامت بر عهده شرکت‌کنندگان است و همایش به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال اسکان شرکت‌کنندگان در همایش ندارد هر چند دبیرخانه در تلاش است تا با رایزنی با برخی از هتل‌ها، امکان اقامت با تخفیف شرکت‌کنندگان در کنفرانس را فراهم کند و با فراهم آوردن شرایط اقامتی مطلوب، خاطره‌ای خوش را برای شرکت‌کنندگان به وجود آورد. به طوری که با هتل نارنج که در مسیر محل برگزاری همایش قرار دارد هماهنگ و تخفیف های لازم توافق شده است که تصاویر هتل در بخش گالری قابل بازدید می باشد.